Český svaz koloběhu

Ubytování

Nabízíme 2 typy ubytování:

Za 50 Kč/noc v tělocvičně nebo třídách 31. ZŠ, adresa Elišky Krásnohorské 815/10a Plzeň. Je možné zde využít sprchy, je nutné mít vlastní spacák a karimatku. Tato možnost je plně k dispozici od pátku, v omezené míře je možné ji využít již ve čtvrtek. V neděli je nutné opustit prostory do 15 hodin.

Za 200 Kč/noc ve dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji na koleji Univerzity Karlovy, Bolevecká 34, Plzeň. Je možný pobyt na tři noci (od čtvrtka do neděle).

Dále doporučujeme:

Ubytování přímo na startu sobotního závodu, hotel Courtyard by Marriott. Dvoulůžkový pokoj 1820 Kč/noc (910 Kč na osobu), jednolůžkový pokoj 1570 Kč/noc. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédských stolů v hotelové restauraci. Zájemci si zajišťují hotel individuálně. Při rezervaci použijte promo: "individuální nabídka pro PSP-KLUB KOLOBĚHU PLZEŇ". Platí pouze do 22.07.2014! Platba ubytování v hotelu v den odjezdu. Pokud chcete mít koloběžku na pokoji, musí být v obalu, v případě poškození nebo nepořádku v pokoji bude účtován poplatek 1400 Kč.

 
 
 

Přidat komentář

 
 
 

 
 
 

Partneři

Generální partner

KOSTKA
 

Hlavní partner

YEDOO
 
KICKBIKE
 
Plzeňský kraj
 
Plzeň Plaza
 

Mediální partner

Radiožurnál
 
Plzeňské městské dopravní podniky
 

Partner

Český svaz koloběhu
 
Sportovní servis Apachi
 
FLOP dopravní značení
 
3F VISION
 
RB Mědílek
 
COLLM
 
BOULA IPK
 
FITSPORT
 
Boula IPK
 
Generali
 
Sokol Touškov
 
Tisk Losman
 
PSP KK Plzeň
 
Nadace 700 let města Plzně
 
Bohemia Sekt
 
PRECIOSA
 
Město Plzeň
 
 
 
2014 © WC Pilsen 2014 | designed by AG25