Celkové výsledky Českého koloběžkového poháru 2021

Český koloběžkový pohár skončil definitivně v sobotu 23. 10. 2021 Kunvaldským půlmaratonem. Po kratší odmlce máme dopočítané celkové absolutní výsledky.

V sezóně, která byla poznamenaná jarní uzávěrou a pokračujícími omezeními až do poloviny června 2021, se některé závody neuskutečnily. Účast v náhradních termínech byla nižší. Nemohlo se tak naplno projevit nově zavedené rozdělení na západní a východní okruh závodů ČKP.

Rozdělení na dvě oblasti má za cíl působit na regionální soudržnost mezi kluby. Chceme pozvat nové místní koloběžkáře, hlavně však zohlednit socioekonomickou stránku, tedy snížení jak časové náročnosti, tak především finančních nákladů klubů (rodin i jednotlivců) na cestování na závody a výdaji s těmito závody spojenými.

Gratulujeme vítězům jak západní, tak východní části Českého koloběžkového poháru.