Český krosový koloběžkový pohár 2018 v polovině

Máme za sebou již polovinu závodů Českého krosového koloběžkového poháru.

1. závod tohoto poháru se jel 14. 4. 2018 v Hradci Králové v rámci Nova cupu na trati dlouhé cca 30km, Trať je tam vedená převážně po širokých lesních cestách, s lehce zvlněným terénem. Pro začátek sezóny tak akorát na rozjetí.
Závod mužů vyhrál Martin Brož, závod žen Pavla Trojancová.

2. kolo ČKKP se konalo hned další víkend 21. 4. 2018 v Českém ráji na závodě Author Český ráj.
Tamní pořadatelé si připravili trať dlouhou 50km, kde hodně převládal asfalt a polní cesty. Vítězi se zde stali opět Martin BrožPavla Trojancová.

3. závod ČKKP závodníky zavedl do Prahy na Cukroušův Mazec.
V okolí Zbraslavi se jelo na zatím nejnáročnějším 35 km okruhu s převýšením 900 m! Zde se již sešla početnější koloběžkářská skupina. Všichni si nově zařazený závod pochvalovali. Vítězem mužské kategorie byl Martin Brož a ženy s přehledem vyhrála Kateřina Šefcová.

Další, již 4., kolo poháru proběhlo o uplynulém víkendu u osvědčených pořadatelů v okolí Bezdězu – 20. 5. 2018 Author Bezděz. Trať zde měla 50 km, vedla po lesních cestách, mnohokrát pískem a z části po asfaltu.
Vítězství si odtud odváží opět osvědčená dvojice Martin Brož a Pavla Trojancová.

Tady jsou výsledky průběžného pořadí ČKKP po čtyřech kolech.
Nyní si ČKKP dává na chvíli pauzu.
Pokračování je naplánováno na 18. 8. 2018 do překrásné lokality autokempu Kristýna u Hrádku nad Nisou a to dalším novým závodem Bike Babí léto. Zde se pojede na 30 km okruhu.
Přijeďte si zazávodit nebo aspoň zafandit. Určitě nebudete litovat.