Čtvrté kolo Rollo ligy 2022 opět v Letohradu

Zveme vás na čtvrté kolo Rollo ligy, jedinečné koloběžkové soutěže na světě, ve dnech 10. – 11. září 2022 do velmi zajímavého prostředí biatlonového areálu v Letohradě.

V sobotu je na programu časovka a v neděli dlouhý závod.

Přihlášky na závody a platba prostřednictvím on-line webového formuláře, nejpozději do 7.9.2022. Propozice najdete v detailu závodu.

Závodit budeme opět na asfaltových cestách pro kolečkové lyže. Jedná se stejně jako v jabloneckých Břízkách a Vysočina aréně o technicky a fyzicky náročnější trasy. Již dva roky jsme tratě v Letohradu při závodech ligy úspěšně vyzkoušeli.

Pozor, pro letošní rok nejsou z kapacitních důvodů vyhlášeny žádné termíny na volný trénink. Kdo přijede “jen tak” bude z areálu vykázán.
Dodržujte prosím toto nařízení jak z důvodu bezpečnosti, tak možnosti další spolupráce s KB Letohrad. Za dodržování vám předem děkují pořadatelé.

Přijeďte tedy opět do Letohradu, města v podhůří Orlických hor, odkud zdejší biatlonisté v posledních letech úspěšně reprezentují Českou republiku na mistrovstvích světa i na olympijských hrách.

Těšíme se, na vás.

3, 4… Trhni si nohou!