Kolem Tupadel se jelo 4. kolo ČKP 2022

První ročník běžeckého závodu a závodu koloběžek v Tupadlech u Čáslavi máme za sebou. Závod se jel 11. června 2022 za parádního počasí na uzavřené trati. Měl sympatických 12 km, kdy začátek byl průběžné klesání se sjezdem do obce Drobovice, kde na závodníky dohlíželi místní dobrovolní hasiči. Po technické otáčce kolem pomníku následovalo stoupání zpět směrem k Tupadlům.

Závodu se zúčastnili, jak ostřílení závodníci, tak i nadšenci z okolí.
Celkem 27 koloběžkářů.

První ročník vyhrál Roman Matyáš z Třista60, druhé místo získal Láďa Bartůněk z týmu Cobra a na třetím místě stál Michal Kulka z Třista60.
V kategorii žen zvítězila Andrea Zbožková z Třista60, druhá byla Bára Nováková z TJ Sokol Kunvald a na třetí místo se postavila Štěpánka Lubovská z Třista60.

Vyhlášená byla i kategorie hobby, kdy v mužích se stal vítězem Jiří Kojzar a na druhém místě Jarda Netolický.
V ženách zvítězila Drahomíra Eidrnová, druhé místo získala Jarmila Slovenčíková a na třetím Jája Hejhalová.

Celý závod se nesl v přátelské atmosféře se skvělým zázemím firmy Kulkabex. Organizaci zvládla na jedničku Štěpánka z týmu Třista60 spolu s podporou místních sportovců v čele s Davidem Chadrabou.