MČR Plzeň a Koloběžkový pohár Louny

V sobotu 18.6. se koná Český pohár v Lounech, kde se naposledy před MS v Austrálii utkají Marek Kadlec, Michal Kulka a Tomáš Pelc! Přihlášky a prezentace již jen na místě do 13:30.

A už se velmi rychle blíží datum 25. – 26. června 2016, kdy se v Plzni koná Mistrovství ČR v dlouhém závodě, kritériu a štafetách. Na své si přijdou i hobíci a děti pod 10 let, pro které jsou v sobotu vypsané speciální závody.

Stránky se všemi informacemi k letošním Českému koloběžkovému svátku www.zlatakolobezka.cz

Pro oba závody je z důvodu čipové časomíry, zajištění ubytování, atd. nutná přihláška předem a to nejpozději do úterý 21. června 2016 do 18:00. Preferovány jsou hromadné za kluby. Vše, včetně platby startovného najdete v propozicích, které si důkladně projděte, ke stažení níže včetně přihlašovacího formuláře.

Plzeň je tradiční koloběžková destinace. Samozřejmostí jsou od silničního provozu uzavřené a přehledné široké trasy, měření čipy prostě pohodové závody, kde si přijdou na své hobíci i elita, která si to rozdá o Mistrovské tituly.

Zvítězit mohou jen někteří, ale vyhrává každý, kdo vyrazí na ZLATOU KOLOBĚŽKU – akci, kde potká lidi stejného ražení a projede se na koloběžce.

Navíc letos se v neděli projedeme na novém asfaltu, což je absolutně jedinečná příležitost a doslova budou platit slova z koloběžkové hymny od skupiny Greymon :” na stupátko naskočí a rozběhne se svět, když se kola roztočí, běh se mění v let!” Ano lze očekávat, že špička závodu mužů přesáhne na hladkém povrchu průměr přes 30 km/h!

Případné změny časového programu oznámí pořadatel závodů PSP – KLUB KOLOBĚHU PLZEŇ v předstihu na mail z přihlášek, či uvedený mobil.