Mistrovství ČR 2018 – ZLATÁ KOLOBĚŽKA – 22. až 24. června v Plzni

Od pátku 22. do neděle 24. června 2018 se koná v Plzni Mistrovství ČR 2018, národní koloběžkový svátek, který je zároveň i 3. kolem Rollo ligy 2018.
Propozice a přihlášky jsou otevřeny.

Plzeň je tradiční koloběžkovou baštou, kde se Rollo liga v nové éře (po založení ČSK v roce 1993) nepřetržitě pořádá od roku 1999.
Zlatá koloběžka je tradiční a přitom každý rok znovu a znovu přitažlivý závod, který už netrpělivě čeká na svůj další ročník!

V pátek nás čeká Mistrovské kritérium a v sobotu sprint a štafety.
V neděli pak dlouhý závod. Ale na své si přijdou i “hobíci” ve Veřejném hobby závodu ZLATÁ KOLOBĚŽKA – Sportuj s námi a Projeď se na koloběžce v sobotu 23.6.  také malé děti pod 10 let v rámci Mini Zlaté koloběžky, která bude v pátek 22.6. podvečer.

Pozor na zvýhodněné startovné při přihlášení a zaplacení do 15. 6. 2018!

Propozice

Propozice Mistrovství republiky 2018

Propozice Veřejné závody pro dospělé i děti Mini Zlatá koloběžka

A nebo rovnou můžete přejít do Přihlašovacího formuláře

Poprvé bude registrace do systému Apachi pomalejší, ale na každý další závod RL a případně i některé akce Českého poháru už to půjde raz dva.

V přihlašovacím formuláři můžete kromě přihlášení na závody objednat ubytování z pátku na sobotu a ze soboty na neděli včetně sobotní večeře a nedělního oběda. 
Ubytování a stravu si přes formulář může objednat i Váš nezávodící doprovod.

Ubytování

V rámci přihlašovacího formuláře nabízíme za zvýhodněnou cenu proti individuální objednávce ubytování ve 2 – 3 – 5 – 6 lůžkovém pokoji kolejí Západočeské a Karlovy Univerzity v Plzni. Bohužel počet je letos omezený na 103 lůžek a ubytovací ceny byly oproti loňsku zvýšeny. V rámci MČR  je možnost ubytování pouze na 2 noci (z pátku na sobotu a ze soboty na neděli). Pokoj v online formuláři objednává za tým (partu) vždy jen jeden závodník, který ubytování zaplatí i za všechny ubytované. Do poznámky objednatel pokoje uvede, kdo jsou jeho spolubydlící (ideálně jméno a příjmení, nebo stačí název např. UNIKOSY).

A v cíli nikdy závody v Plzni zdaleka nekončí. V těsném sousedství je vždy občerstvení, kde je možné nabrat síly a v klidu probrat čerstvé zážitky ze závodů.

Účast na ZLATÁ KOLOBĚŽCE je jako dělaná i pro rodinný výlet. Plzeň nabízí mnoho možností jak využít čas mezi závody.
V Boleveckém rybníku je možnost koupání, navštívit můžete např. světoznámý pivovar Plzeňský Prazdroj a Pivovarské muzeum, Náměstí Republiky s katedrálou sv. Bartoloměje (jedno z největších náměstí v Evropě a nejvyšší věž katedrály v ČR), historické podzemí, krásné Zoo s Dinoparkem, Techmanii, Velkou synagogu, aj.
Více tipů a podrobností najdete třeba na Poznej Plzeň.