Registrace do ČSK pro rok 2017 spuštěna

Krásný zimní den všem koloběžkářkám a koloběžkářům, klubům a milovníkům našeho sportu – koloběhu.

Jsem rád, že mohu oznámit spuštění registračního portálu na webových stránkách Českého svazu koloběhu ( ČSK) pro rok 2017 – http://www.ceskykolobeh.cz/portal/

Po registraci a zaplacení členského příspěvku o částce 50,- se stáváte řádným členem Českého svazu koloběhu. Tímto krokem máte možnost nejen se účastnit sportovní, kulturní a společenské činnosti ČSK, být informován o její činnosti, ale i uplatňovat své názory a předkládat podněty k činnosti ČSK.

V uplynulých měsících se rozhořela žhavá debata nad položenou otázkou, zda by se do ČSK nechtěli registrovat noví lidé. Nejednalo se o výzvu, či nekalý nábor mrtvých duší. Jednalo se pouze o dotaz, neboť na koloběžce jezdí v České republice čím dál tím víc osob, ale mnoho z nich ani neví, že tu existuje nejstarší koloběžková liga světa Rollo liga, že tu jsou seriály Českého koloběžkového poháru  a Českého krosového koloběžkového poháru a plno dalších závodů.Koloběh je sport na čistě amatérské bázi a přináší především radost z pohybu.

Český svaz koloběhu by se rád v roce 2017 pokusil o zařazení do Českého olympijského výboru do sekce neolympijských sportů, aby tak byl svaz potvrzen jako garant koloběžkového sportu na území České republiky. Tento krok přinese určitou prestiž celému koloběhu, který je v posledních letech opravdu na vzestupu.
Není-li Vám budoucnost koloběhu lhostejná a chcete i Vy přidat své poznatky a nápady z jiných odvětví k dobru nebo si chcete jen zazávodit, přidejte se k nám.

S přátelským pozdravem a tím koloběžkářským: „Trhni si nohou!“

Vašek Liška
předseda ČSK