Super finále– závěrečné kolo Rollo ligy a Českého poháru v Ostravě!!!

Za necelé tři týdny nás čeká Super finále– závěrečné kolo Rollo ligy a Českého poháru v Ostravě!!!  V sobotu 24.9. je na pořadu kritérium na 11 km či méně pokud nejste dospělí,  v neděli 25.9. pak dlouhý závod na 9 – 29 km dle kategorií.

Propozice a registraci na sobotu najedete na http://www.bokolobkatym.cz/p/rollo-liga.html, Registrace za standardní startovné do   22. 9.2016, na místě o 100,-Kč dražší.

Upozorňujeme, že kdo se ještě neregistroval na nedělní dlouhý závod v rámci Craft RunFest ať neváhá. Do 18.9. je startovné 400- Kč!  http://www.runfest.cz/index.php?page=propozice-3

A v rámci registrace na sobotní kritérium je možné objednat večeři i nocleh v tělocvičně TROJHALÍ KAROLINA. K večeři se dá vybrat Kuřecí steak, pečený brambor nebo Špagety pomodoro sypané parmezánem. Večeře bude  kousíek od Trojhalí v restauraci The Pub (Jantarová 3347/13, 702 00 Moravská Ostrava). V Pubu si bude možné dát i nedělní oběd, neboť po skončení našeho dlouhého závodu se přesuneme všichni tam, na vyhlášení celkových výsledků Rollo Ligy a Českého poháru. V Trojhalí máme i parkoviště aut a možnost se vysprchovat po závodě. Tak hurá na závěr sezóny.