Výsledky druhého kola Českého koloběžkového poháru v Lounech

V sobotu 16. června pokračoval Český koloběžkový pohár v rámci EHC Louny.  EHC znamená Evropský pohár ručních kol a kromě handbiků a koloběžek závodili i Tricyklisté.  Počasí bylo stejné jako celé jaro, tedy úplně nepřálo, přes dopolední optimistický výhled, během akce několikrát silně pršelo, pak svítilo sluníčko a opět pršelo, prostě koloběžky jsou sport venkovní a občas prostě cáká… .

Celkově se na start postavilo 38 koloběžkářů a koloběžkářek. V Lounech se naposled představili společně čeští reprezentanti před červencovým MS v Austrálii. Vzájemné porovnání sil vyznělo na městském okruhu nejlépe pro Tomáše Pelce, druhý skončil Michal Kulka a třetí Marek Kadlec.

Pořadatelé připravily opět krásnou městskou trasu a i ostatní bylo na vysoké úrovni, zkrátka, tak jak jsme v Lounech zvyklí. Děkujeme!

Výsledky naleznete ke stažení níže.

 

UPOZORŇUJEME, že na nadcházející MČR a Hobby závody v Plzni 25-26. června oficiálně končí registrace dnes v 18:00.

Kdo se však chce přihlásit, (bez zajištění ubytování a stravy) přes web formulář, má šanci ještě do čtvrteční půlnoci. Neváhejte a neplaťte víc, než  při přihlašování na místě!

A dopřejte zážitek mistrovského závodu svým dětem. V rámci o programu MČR je kromě hobby závodu pro dospělé i závod pro děti pod 10 let! Kdy jindy se můžete všichni stát součástí republikového závodu!