Závod Českého krosového koloběžkového poháru, Rallye Sudety 2020, je za námi

V sobotu 12. září 2020 se jel letošní poslední závod ze seriálu soutěže Český krosový koloběžkový pohár, Rallye Sudety. Bohužel termín kolidoval s Rollo ligou v Letohradu a tak účast byla poněkud slabší.

Letošní absolutní  vítězný borec Láďa ‘Kobroň’ Bartůněk si musel vybrat, jestli Letohrad nebo Sudety a tak se rozhodl, že své síly rozdělí půl napůl mezi Sudety a Letohrad. Celkově druhé místo obsadil Láďův  teamový kolega Lukáš Rákosník a třetí místo taktéž putovalo do Brandýsa do stejného týmu ke Karlovi Vardanovi.
V ženách první místo obsadila Linda Mrázková, která jen o 5 bodů porazila Lenku Kráčmarovou z Kostka Racing.  Na třetím místě překvapivě Petra Fořtová, která je známá spíše svými výkony v kategorii silniční a jezdí za team Bez Pedálů.

Letošní krosový pohár se bohužel skládal jen ze čtyř závodů z důvodu omezení v souvislosti s Covid-19. Doufáme však, že příští rok přidáme opět i stálice z minulých let – závody AuthorCUP.
A pokud by vás krosový pohár zaujal, doufáme, že příští rok se sejdeme na startu.

Závěrečné celkové výsledky závodů ČKKP 2020.