Celkové výsledky Rollo ligy 2017 a historické tabulky

V ženách se stala Mistryní Rollo ligy Kateřina Ševcová z Kostka racing.
V mužích vítězství pro Ultimu K. Lap Team získal Michal Kulka.
V družstvech mužů zvítězil tým Ultima K. Lap Team, v ženských Kostka racing.

Mistři Rollo ligy jak celkoví, tak v kategoriích vzešli z 12 závodů – 6 víkendových kol, pořádaných v Konstantinových Lázních, Vysočina Aréně (Nové město na Moravě), Plzni, Račicích (Labe arena), Velkém Poříčí a Březí u Říčan.
Níže je ke stažení tabulka celkových výsledků Rollo ligy 2017. Kromě letošních výsledků si můžete stáhnout i historickou tabulku výsledků Rollo ligy od roku 1968.
Pořadatelům těchto závodů patří velké díky za obětavost a nasazení, není lehké závody uspořádat.
Poděkování patří i vám všem 196 účastníkům, za vytvoření krásné atmosféry a udržování i rozšiřování koloběžkové tradice.
Velké poděkování patří partnerům Svazu, bez jejichž podpory by nebylo možné na takové úrovní Rollo ligu uspořádat.
Na závěr díky za náročné zpracovávání výsledků Rosťovi Točíkovi.
A i když máme nový tým ve vedení ČSK, stále platí, že stav koloběžkového sportu v Česku je na světě ojedinělým úkazem a malým zázrakem. Zázrakem, který trvá od roku 1968 díky ochotě a vůli několika jedinců, obětujících osobní volno, často i čas pro rodinu a práci, aby mohla ROLLO LIGA a Český svaz koloběhu existovat a šířit pohodu na stupátku mezi dvěma koly!

Příští rok je 50 let od zahájení Rollo ligy. A stala se doposud nevídaná věc – jsou jisté “jarní” termíny závodů, a podzimní se pomalu rýsují. Jistá je Ostrava a další, jeden až dva závody, jsou na obzoru!

Soubory ke stažení

historická tabulka výsledků Rollo ligy od roku 1968 do roku 2017 (70 kB, XLSX)
Rollo liga 2017 celkově (87kB, XLSX)