Dokumenty ČSK

Stanovy a vnitřní předpisy

Zápisy z valných hromad ČSK

Zápisy z jednání předsednictva ČSK


Ostatní

Propozice pro Rollo ligu, lze však použít i pro další závody.

Malý a možná celkem zbytečný návod:
Propozice používají Google Dokumenty a dají se tak rovnou on-line upravovat. Prosíme, neupravujte tyto vzorové, ale udělejte si nejdříve jejich kopii (Soubor > Vytvořit kopii), kterou následně pojmenujte podle soutěže, závodu i s datem konání – příklad: “Propozice – RL Velké Poříčí 2018”.

Aplikace se chová jako Word, takže ENTER je nový odstavec, SHIFT+ENTER nový řádek stávajícího odstavce. Zarovnání je automaticky vlevo. Na odsazování použijte tabelátor (to jsou ty šipky <--> nad klávesou CapsLock) nebo ikony v horní liště – nečíslovaný nebo číslovaný seznam, zvětšit / zmenšit odsazení.
Dokument si můžete stáhnout do svého počítače a editovat i tam třeba ve Wordu nebo použijte prohlížeč Chrome a stáhněte si volně dostupné rozšíření pro Google Dokumenty.
Exportujte (uložte) propozice ve formátu PDF, který je úplně nejlepší pro jakékoliv šíření – posílání e-mailem nebo zveřejňování. Jen si pro jistotu prohlédněte výsledek, aby seděly stránky a dokument vypadal pěkně.

Důležité upozornění: Součástí propozic je stránka, která obsahuje loga partnerů ČSK. Tato musí být na konci každého dokumentu v nezměněné podobě.