Přeložení 2. kola Rollo ligy 2020

Vážení přátelé,

Vláda ČR v úterý 14. 4. 2020 představila plán postupného uvolňování mimořádných omezení až do 8. června. Vše se může změnit. Ovšem je jasné, že dochází definitivně k přeložení 2. kola Rollo ligy Lipník nad Bečvou na termín 8. – 9. srpna 2020.

V původním kalendáři se zatím stále drží 3. kolo Rollo ligy, Zlatá koloběžka v Plzni v termínu 20. – 21. června 2020. Pořadatelé chtějí, pokud to jen trochu půjde, vzkřísit závodní koloběh sezóny 2020.

“Jestli se uvolní akce do 100 osob a další nutné podmínky, tak Zlatou koloběžku uspořádáme v původním termínu. Sezóna už takhle bude hodně jiná. Máme připravený krizový plán, který by znamenal, že program bude v závislosti na počtu přihlášených možná delší, na etapy a přístup závodníků (+ omezený doprovod) do uzavřeného areálu SKP Rapid Sport pouze ve stanovený čas přes kontrolu s odevzdaným ‚prohlášením o bezinfekčnosti‘. Samozřejmě to bude organizátorsky extrémně náročné, ale jinak to letos asi stejně nepůjde.“ říká k situaci za organizátory Petr Pešta.

Nezbývá než si přát, aby se situace co nejdříve vrátila k normálu a začalo se letos závodit.