Průběžné Výsledky Rollo ligy 2017

Máme před sebou 2 víkendy akcí Bezpedálů (5 hodinovka Habartov) a Českého poháru (EHC Louny a Koloběžka Cup Šárka) a na světě jsou průběžné výsledky Rollo ligy 2017 po 4 závodech, i do celkového ranku seřazené výsledky z Vysočina arény. Vše ke stažení pod článkem.

Dále upozorňujeme, že do 14.6. 2017 je nejvýhodnější možnost jak se registrovat online na MČR/RL – ZLATOU KOLOBĚŽKU v Plzni 24 . – 25.6.

Hlavním závodem je Mistrovství republiky, ale na své si přijdou i hobíci ve Fitness jízdě – PROJEĎ SE NA KOLOBĚŽCE a také děti pod 10 let v rámci Mini Zlaté koloběžky – závodu předžáků.

Navíc proběhne jedinečná AUTOGRAMIÁDA s účastníky KICK Italy! Loni kluci v Plzni oficiálně  svůj projekt včetně růžových dresů představili, letos se všem zájemcům podepíšou na fotografie a nebo i vaše tričko či paži.

Přijeďte 24 – 25. června do Plzně na národní koloběžkový svátek a prověřte svoji vůli, odolnost, fyzičku, ale hlavně můžete získat i krásný pocit sounáležitosti……… a navíc  sdílená radost je vždycky ta největší!

Registrujte se online do 14. června a získejte nejnižší cenu startovného, nebo do 21. 6. online stále výhodněji, než 24. – 25. 6 na místě.