VALENTÝNSKÝ koloBĚH v neděli 12. února 2017

Srdečně Vás všechny zveme na super sportovní akci do královéhradeckých městských lesů, kde se uskuteční třetí ročník závodu s názvemVALENTÝNSKÝ BĚHneděli 12. února 2017 se startem v 11:00. Třetí ročník nabídne opět trasu ve tvaru srdce 14,2km, pro páry 7,1km, každý z páru polovinu trasy srdce jednotlivě + 2 km společně do cíle, pro zdatnější trasu půlmaratonu, tedy 21 km a trasu 5 km pro každého v krásném prostředí královéhradeckých městských lesů. Pro třetí ročník přidáváme jako novinku závod kočárků na trase 3,3km, aby si užili trochu sportovního reje i naši nejmenší společně s rodiči, závody kočárků startují již v 9:00! Nejmenší batolata frčí v kočárcích, bobíci a bobice mají možnost absolvovat Vlčí stezku 300 m. Starší děti a junioři absolvují Vlčí stezku 1700 m. Běžíme, běžíme se psem, kolo-běžíme, jedeme na koloběžce nebo kole. Součástí závodu jsou i kategorie dogrunning, scooterjöring a bikejöring. Přijďte si vyzkoušet do hradeckých lesů, jak se Vám poběží se svým čtyřnohým miláčkem!

Pokud chcete prožít neděli před svátkem zamilovaných netradičně, v přírodě a v pohybu s pocitem, že jste udělali něco pro své srdce a zdraví, neváhejte se zaregistrovat a přijďte si pro skutečné zážitky a opravdové emoce. Akce je určena pro širokou veřejnost, všem výkonnostním kategoriím.

Trasy závodu jsou vedeny prostředím městských lesů Hradce Králové po zpevněných a nezpevněných lesních cestách, některé úseky po asfaltu. Start i cíl je Bufet u Vlka, který je ideálním místem pro pořádání sportovních i společenských akcí. Zde také proběhne KEJTA PÁRTY. Pro všechny registrované účastníky porce grilované kýty v rámci startovného.

Více informací a registrace do závodu zde: VALENTÝNSKÝ BĚH. Motivační video z Valentýna 2016, MOTIVUJ SE HNED! Fotogalerie z Valentýna 2016 ke shlédnutí ZDE.