Aktuálně k MČR 2020 v Konstantinových lázních

S ohledem na nejistotu, kterou u pořadatele akce a možná i u závodníků vyvolává nepředvídatelné chování státu bez jakéhokoliv “jízdního řádu“, vydáváme tuto aktualitu k přihláškám závodníků na MČR v Konstantinových lázních 3. – 4. 10. 2020.

Online přihlášky budou otevřeny až do pátku 2. 10. do 12:00 hod. Platba startovného převodem a objednávka stravy je možná pouze do středy 30. 9. 2020 do 20:00 hod.
Kdo se na MČR přihlásí online do pátku 2. 10., uhradí startovné za závody přímo na místě v hotovosti bez zvýšení částky. Navýšení startovného se tedy týká dle propozic pouze přihlášek na místě.

Abychom mohli uspořádat závody v plném rozsahu a bez komplikací, připravili jsme pár základních opatření. Prosíme vás o co nejvyšší ohleduplnost a dodržování těchto pravidel.

Rollo liga v Konstantinových Lázních slibuje rychlý závod pro výkonnostní i rekreační koloběžkáře a příjemně strávený sportovní víkend v podzimních barvách pro rodiny s dětmi. Nechcete-li věnovat čas jen koloběžkám zde jsou další možnosti, jak strávit víkend v půvabné a místy ještě civilizací nedotčené krajině lesů, vrchů a hradních zřícenin.